Izproti labāk savu bērnu

Publicējam pāris idejas, kas palīdzēt Tev un Tavam bērnam pārvarēt kaunu, kas saistīts ar slapināšanu gultā!

Esi lietas kursā

Ir ļoti daudz informācijas par slapināšanu gultā, tāpēc uzzini pēc iespējas vairāk. Spēja atbildēt uz jautājumiem, izskaidrot, kas notiek vai pat norādīt pareizo virzienu ar ekspertu palīdzību, būs tiešām efektīva palīdzība Tavam bērnam. Svarīgi ir zināt visu arī par savu slapināšanu gultā bērnībā, visbiežāk, tā ir vien attīstības fāze, kas pāries, bet tomēr, ja vēršaties pie ekspertiem, viņiem šāda informācija var noderēt. 

Saproti, kā Tavs bērns jūtas

Bērns var justies norūpējies, bēdīgs un atšķirīgs no citiem. Šīs ir ierastas sajūtas bērnam, kurš jūtas viens ar savām problēmām. Viņš var mēģināt slēpt slapināšanu gultā no saviem ģimenes locekļiem vai draugiem, kā arī var mēģināt izvairīties no pārnakšņošanas pie draugiem.

Tas, ka Tu parādi, ka Tu saproti, kā bērns jūtas, palīdzēs viņam nejusties vainīgam vai nesaprastam.

Runā par to

Daži bērni, kuri slapina gultā domā, ka viņi pieviļ vecākus ar savu rīcību, tāpēc viņiem ir liels atvieglojums, just, ka viņu jūtas kādam ir svarīgas, un viņi ir priecīgi atklāti izrunāties par visiem jautājumiem, kas saistīti arī ar slapināšanu gultā.

Iedrošini

Slapināšanai gultā ir dziļa ietekme uz bērnu, tā pazemina viņa pašvērtējumu. Tomēr, ja bērns zina, ka tā nav viņa vaina un jūt, ka Tu atbalsti viņu, kopīgi risinot problēmu, viņš var justies pārliecinātāks par sevi. Iedrošini bērnu izvairīties no negatīvām sajūtām un palīdzi celt bērna pašapziņu. Sevišķi svarīgi tas ir laikā, kad veidojas bērna neatkarība, un atbalstoši vecāki ir viss, kas bērnam nepieciešams, lai tiktu galā ar šo šķērsli.

Runā ar ekspertiem

Ja Tu patiešām esi norūpējies, sazinies ar ārstu, kas var nomierināt, palīdzēt, daloties ieteikumos. Var palīdzēt arī DryNites®. DryNites® biksītes nodrošina efektīvu aizsardzību pret noplūdēm, tāpēc bērns pamostas sauss un jūtas pārliecinātāks par sevi. Un vēl - tās ir izveidotas tā, lai izskatītos, ka bērnam uzvilkta vienkārši apakšveļa. Turklāt – tieši tā viņš arī jūtas, jo šīs biksītes ir patiešām plānas.