Izveido savu rituālu ar DryNites®

Atbrīvo bērnu no uztraukuma un nemiera, kāds bērnam rodas, pamostoties no rīta slapjos palagos un sajūtot mitrumu uz savas ādas.

Padari DryNites par bērna ikdienas sastāvdaļu, kas nodrošinās, ka bērns pamodīsies sauss. Tas palīdzinās viņam atkal justies drošam un pārliecinātam par sevi.

Pāris vienkārši ieteikumi, kas palīdzēs DryNites® produktiem kļūt par Tava bērna ikdienu:

- Turi DryNites® naktsbiksītes pieejamā vietā, piemēram, bērna apakšveļas atvilktnē blakus pidžamai vai apakšveļai.

- Bērna guļamistabā novieto atkrituma spaini ar vāku, lai no rīta varētu izmest izlietotās DryNites® naktsbiksītes.

- Iedrošini bērnu ņemt līdzi DryNites® nakts biksītes ārpus mājās, nakšņojot kopā ar draugiem. Parādi bērnam, cik diskrētas ir šīs biksītes, parādi, kā viņš pats tās var nomainīt vannas istabā. Ieliec pāris biksītes bērnam līdzi ņemšanai viņa somā. Neaizmirsti ielikt arī maisiņu, kur izmest izlietotās DryNites® biksītes no rīta.

Ja Tavs bērns nevēlas izmēģināt absorbējošās nakts biksītes, te būs pāris padomi, ko vari izmantot, lai iedrošinātu bērnu lietot DryNites®:

DryNites® izskatās un var tikt lietotas kā īsta apakšveļa, turklāt nakts biksītes ir daudz ērtākas kā plēve zem palagiem.

- Parādi bērnam, ka DryNites® ir speciāli izstrādātas vecākiem bērniem tādiem, kā viņš.

- Paskaidro, ka lietojot DryNites®, viņš pamodīsies tīrs un sauss. Viņam nebūs vilšanās sajūtas, kas radusies dēļ slapjuma gultā.