Kā uzsūcošās DryNites® nakts biksītes var palīdzēt?

Māmiņām ir neskaitāmi jautājumi par to, kā tieši DryNites® uzsūcošās nakts biksītes var palīdzēt!

20121128173408-44521.jpg

 

Kā DryNites® valkāšana var palīdzēt?

Aizsargājot no noplūdēm, nakts biksītes var palīdzēt bērnam pārstāt uztraukties par slapināšanu gultā, justies daudz pārliecinātākam un darīt lietas, ko viņu vecumā dara citi bērni, piemēram, nakšņot pie draugiem vai doties skolas izbraucienos.

Tā kā nakts biksītes ir tik diskrētas un tik viegli lietojamas, tās var palīdzēt bērnam nodrošināt privātuma sajūtu un pašapziņu, līdz bērns tiek galā ar šo problēmu.

Vai DryNites® valkāšana paildzina slapināšanas gultā problēmu?

Dažas māmiņas jautā, vai DryNites® lietošana var paildzināt enurēzes problēmu. Nav pierādījumu, kas to apstiprinātu, tomēr ir vairāki lieliski iemesli, kāpēc DryNites® var būt ideāla palīdzība cīņā ar slapināšanu gultā. DryNites® nakts biksīšu lietošana var nodrošināt, ka gan vecāki, gan bērni naktīs izguļas un tādējādi DryNites® palīdz atgūt kontroli pār šo problēmu.

Kādas ir DryNites® nakts biksītes?

DryNites® ir nakts biksītes, kas nodrošina aizsardzību pret noplūdēm un ērti pieguļ. DryNites® nakts biksītes ir veidotas, lai valkātu zem pidžamas un uz tiem ir zīmējumi, kas domāti zēniem un meitenēm. 

Vai manam bērnam vajadzētu valkāt DryNites® zem apakšveļas?

Tā kā DryNites® ir tik diskrētas biksītes un dizains ir kā apakšveļai, lielākā daļa bērnu DryNites® valkā bez apakšveļas, tomēr, ja ir nepieciešams, nakts biksītes var valkāt arī zem apakšveļas. 

Kādos izmēros pieejamas DryNites® nakts biksītes?

DryNites® nakts biksītes ir pieejamas divos izmēros zēniem un meitenēm:

  • 4 līdz 7 gadi (17-30kg)
  • 8 līdz 15 gadi (27 -57kg)