Kad reiz beigsies gultā slapināšana? JEB - nespējam atvadīties no DryNites

Katrai mammai noteikti ir grūti noskatīties uz to, ka viņas it kā jau pieaugušais, patstāvīgais bērns joprojām slapina gultā. Visu ko citu prot un ļoti labi kontrolē dažādas ķermeņa pārmaiņas, izņemot - nekādi nevar pamosties sausā gultā.

Kad bija pagājis vien pusgads cīņā ar šo problēmu, biju tāda pamatīga entuziaste, nemetu plinti krūmos, un viss likās normāli. Tagad, kad tie jau ir vairāk kā 3 gadi, šķiet, ka tiešām, problēmai nav gala..

Pagājušā gadā sākām lietot DryNites biksītes lielajiem bērniem, jo vienkārši apnika nemitīgi mainīt slapjo gultasveļu, pidžamu, mitrumuzsūcošos, aptiekās nopērkamos paladziņus.. Sāka nolaisties rokas.

Jā, ar šīm biksītēm pamodās savā ziņā arī bērna pašapziņa, viņš jūtas labi, jo pamostas sauss. Bet mums, vecākiem, vairs nav spēka, un brīžiem tiešām paši sev klusībā jautājam - kad tas reiz beigsies?

20140403120744-56149.jpg

Biksītes ir ļoti labas, mīkstas, plānas, bet tas, protams, nav ilglaicīgs risinājums. Arī konsultācijas ar speciālistiem līdz šim mums nav, diemžēl, palīdzējušas.

20140403120759-93054.jpg

Jaunākajai māsai ir tikai 2 gadi, un pat viņa autiņbiksītes vairs nelieto. Lieki piebilst, ka paladziņu un autiņbiksīšu regulāra iegāde arī ģimenes budžetā dara robu, bet pagaidām ir skaidrs viens - problēma neatkāpjas, un mums jāpriecājas, ka Huggies lieto tik labas, izturīgas un lielajiem bērniem piemērotas biksītes, jo citiem ražotājiem neesam tādas vispār manījuši, izņemot aptiekās iegādājamās pieaugušo autiņbiksītes.

 20121128173408-44521.jpg