DryNites® nakts biksītes meitenēm no 4 līdz 15 gadu vecumam

Slapināšana gultiņā reiz piemeklē katru bērnu. Tas ir pavisam normāli,ja mazais, kurš jau iet uz podiņu, tomēr kādreiz pieslapina gultiņu. 

Tomēr ir bērni, kam nakts slapināšana ir regulāra. Kā var palīdzēt īpašās, uzsūcošās DryNites® nakts biksītes?Statistika rāda, ka ar nakts slapināšanu jeb enurēzi saskaras vismaz 1 no 8 bērniem vecumā no 4 līdz 10 gadiem. 

DryNites® atgādina nakts biksītes un ir ērti pavelkamas zem pidžamas vai apakšveļas.

Lielākoties bērni “izaug” no nakts slapināšanas un problēma beidzas pati no sevis. 

Ir gadījumi, kad nakts slapināšana var liecināt arī par kādām saslimšanām, tāpēc neignorē šo problēmu un aprunājies arī ar ģimenes ārstu.

UZMANĪBU! DryNites® uzsūcošās biksītes ir paredzētas bērniem vecumā no 4 līdz 15 gadu vecumam un absorbē vairāk nekā parastās autiņbiksītes.

Kā DryNites ® var palīdzēt?

Bērni, kuri slapina gultiņā parasti nejūt fizioloģisku vajadzību piecelties un doties uz tualeti, tas nozīmē, ka ciešā miega dēļ netiek kontrolēts urīnpūslis.

DryNites® ir uzsūcošas nakts biksītes, kas pasargās palagus un šīs nakts biksītes palīdzēs tikt galā ar kauna sajūtu un bailēm par slapjo gultas veļu. 

DryNites® ir veidotas no mīkstiem un maigiem materiāliem, kas līdzīgi apakšveļai.

Tās ir plānākas par parastajām autiņbiksītēm un “nečab” zem apģērba. Tas ir svarīgi, jo bērns šajā vecumā (vecāks par 4 gadiem) parasti nevēlas, lai citi redzētu, ka viņš nēsā “autiņbiksītes kā mazulis”.

Elastīgās sānu maliņas ļaus bērnam justies tikpat komfortabli kā parastajās kokvilnas apakšbiksītēs.

Kādi ir DryNites® nakts biksīšu izmēri?

DryNites® pidžamas biksītes pieejamas divos dažādos izmēros:

  • DryNites® 4 -7 gadus vecām meitenēm
  • DryNites® 8 - 15 gadus vecām meitenēm